Фотосесія з животиком: збережіть чарівність очікування дитинки, замовивши послуги професійного фотографа

     Вагітність - особливий час для майбутньої мами. Воно сповнене щасливих емоцій, тому важливо їх відобразити на пам'ять.

     Вагітна фотосесія - це особливий, інтимний жанр фотографії. У ньому важливо зберегти чуттєвість і переживання, особливу атмосферу очікування дива. Замовити таку фотосесію потрібно у професіонала: за допомогою своєї майстерності він створить оригінальні знімки, які ви будете переглядати з чоловіком через роки.

Фотосесія вагітності: поради

  • Найкращий термін для фотосесії - 30-35 тижнів. Саме тоді животик добре проглядається, нема дискомфорту і набряків.
  • Ідеальний варіант локації - мікс приміщення і вулиці. Якщо є питання вибору, вибирайте студійну фотозйомку. Вона дозволяє правильно розставити акценти на вагітній мамі і на животику.
  • За час фотосесії можна встигнути змінити 2-3 образу. Продумайте їх: в процесі зйомок ви швидше виберете потрібний в залежності від настрою. Така кількість оптимально: фотограф встигне зробити відмінні фотографії без зайвого поспіху.
  • Вибирайте для манікюру і педикюру світлий однотонний лак. Варто відмовитися від яскравих відтінків.
  • Не варто вибирати одяг з яскравими принтами. Кращий вибір - світлі і спокійні тони, які не відволікають уваги від головного героя фотосесії.
  • Макіяж і укладка потрібні. Адже вагітність трапляється не щодня: фотографії повинні вийти приємними, а ви - справжньою принцесою.

     Професіонал здатний зробити з фотосесії вагітних справжній витвір мистецтва. Індивідуальний підхід, максимум креативності, повна віддача - ось відмінні риси професійного фотографа.

     Я пропоную вам не тільки зробити фотосесію, а й оформити стильну фотокнигу. Чудова ідея - почекати появи малюка на світ, зробити кілька зйомок і об'єднати їх в загальний сімейний альбом. Такі фотографії випромінюють доброту, тепло і приємні емоції.

     Пишіть і замовляйте фотосесію. Втілю в реальність будь-яку вашу ідею!