Що включають в себе і скільки коштують ваші послуги на весіллі?
     Опис весільних пакетів ви можете знайти в розділі "Весілля". Якщо жоден з пакетів вам не підійшов, напишіть мені, і ми знайдемо рішення саме для вашого випадку. Напишіть, яка фотозйомка вам потрібна. Я зв'яжуся з вами, щоб обговорити всі деталі - місце проведення, терміни, бюджет.

 

Яку кількість фотографій ми отримаємо?
    В середньому за 10 годинну зйомку на весільному торжестві виходить від 700 оброблених фотографій. Залежно від насиченості і тривалості дня, фотографій може бути більше.

 Де ви знаходитесь? Знімаєте за кордоном?

 

     Я живу в Запоріжжі. Знімаю по всій Україні і Європі. Може виявитися так, що на заплановану вами дату я буду перебувати в країнах Європи, не соромтеся, напишіть мені і я зв'яжуся з вами, щоб уточнити можливість зйомки.


 Як забронювати дату фотозйомки?

     Щоб забронювати дату, напишіть мені в розділі «Контакти» або будь-яким зручним способом. Після підтвердження дати, підписання договору та внесення передоплати, дата зйомки буде заброньована за вами.


 Яка ваша гарантія проведення фотозйомки, якщо ви випадково захворієте?

 

     Ми укладаємо з вами договір, де зазначено, що в разі форс-мажору, я шукаю собі заміну за якістю фото не гірше моїх, або навіть краще, без будь-яких доплат з вашого боку.

Залишилися питання?

Залиште своє питання, і я зв'яжуся з вами, щоб скоріше на нього відповісти.