ІСТОРІЯ КОХАННЯ

 

Кожна історія кохання особлива і неповторна. Я трепетно ​​ставлюся до кожної пари, дізнаюся їх ближче і ми знаходимо ідею і місце, які максимально точно передадуть емоції і почуття закоханих.

 

Приємного перегляду!

Що таке лавсторі (Love Story) і навіщо воно потрібне?

     Сьогодні фотосесія - це обов'язкова складова весілля. Ніжні, наповнені почуттями знімки будять емоції навіть через багато років. Це яскрава пам'ять, перейнята любов'ю.

     Знаковий для пари день наповнений хвилюваннями. На молодят дивляться свати, які ратують за те, «щоб все було, як у людей», численна рідня, гості. Та що вже говорити, сама Історія спостерігає за тим, як створюється нова сім'я. Тому наречений і наречена часто виглядають в кадрі затиснуто, неприродньо, трохи зніяковіло.

     Для того, щоб примірятися до фотографа, зрозуміти, що таке зйомки, і знайти відповідні думки для весільного фотосету, багато пар замовляють лавсторі. З англійської «love story» прямо означає «історія кохання». У ній нібито відображені моменти створення союзу двох сердець, який призводить до весілля.

Навіщо потрібна передвесільна фотозйомка? Краще в весілля вкласти

     Поширена думка серед молодят. Але воно відображає тільки погляд з одного боку. На ділі, причин для лавсторі маса:

     Знайомство з фотографом. Для дійсно хороших фотографій однієї майстерності фотографа замало. Потрібен творчий союз між фахівцем та вами. Відразу він не з'явиться. Love Story - це чудова можливість прийти до взаєморозуміння і навіть притертися один до одного.

     Ідеї. «Я хочу сфотографуватися так. І так. А ще буде круто, якщо в нас буде таке фото». Практика показує, что до моменту настання весільної фотосесії від «моря» думок залишається «калюжка» ідей. Доводиться фантазувати під час зйомки, а потім шкодувати, що вчасно не відвідала потрібна думка. У процесі створення лав сторі з'являються хороші ідеї для наступного, весільного фотосету. Їх потрібно толькі запам'ятовувати.

     Набуття природності. Думка, що фотографуватися - простіше простого, є хибною. Адже успіх фото залежить від природності пози, міміки, жестів. Весільне хвилювання ще більше закріпачує. Love Story дозволяє звикнути до камери та до самого процесу. Ви зрозумієте, які пози і жести більш вигідні і дозволяють максимально розкрити ваш характер.
     Пам'ять. Крім практичного боку, лав сторі має естетичну вигоду. Це емоції, зафіксовані і збережені поза часом. Почуття при кожному новому перегляді фотографій, непередавані.

Кращі ідеї для лавсторі – які вони?

     Love story - це відображення ваших бажань: ви вільні в фантазії і можете втілити в реальність будь-яку, навіть саму сміливу ідею. Однак є кілька перевірених чудових ідей для лавсторі, які можна розглянути.

  • Лавсторі з домашньою твариною. Крута ідея, яка додасть фотографіям динамічності та емоційності. Ви покажете всю гаму своїх почуттів, пройнятих ніжністю.
  • Love story в кафе. Ця ідея відмінно підійде вам, якщо ви вперше зустрілися в кафе або ресторані. Знімки виглядають стильно, атмосферно і дуже красиво.
  • Кантрі стиль. Складнощі не прикрашають стосунки. Як не фарбують і хорошу романтичну фотографію. Яскрава сільська тематика, ніжні та спокійні сільські пейзажі можуть стати відмінним фоном для вашої лавсторі.
  • Love story у квітучому саду. Період весняного цвітіння найчарівніший, красивий та дивовижний. Він наповнений романтикою і ніжністю. Тому, якщо ви хочете урізноманітнити фотосет буйством фарб, то ця ідея - для вас.
  • Лавсторі за спільною справою. Спільне хобі зближує. Якщо ви обидва любите спорт, читання, кулінарію, прогулянки на велосипедах - замовте такий фотосет. Він покаже єдність пари і красу відносин в дії.
  • Танцювальна феєрія. Ритмічні рухи, плавні вигини тіла, непідробні емоції під час танцю - ось що потрібно для передачі пристрасних почуттів між людьми. Складно знайти щось більш чуттєве, ніж танець.
  • Ретро. Класична фотозйомка вимагає продуманості образу, аксесуарів, нарядів. Однак і результат вас чекає шикарний. Ваша лавсторі не тільки буде стильно виглядати - вона стане своєрідною подорожжю в часі.

Так чи потрібна лавсторі?

     Так, потрібна. Замовляючи подібний фотосет, ви поступово переймаєтеся тонкощами дійсно хорошою фотозйомки. Без емоцій, почуттів, правильно підібраною пози і взаєморозуміння з фотографом ваші весільні фото будуть виглядати блякло. Під час створення Love Story ви зрозумієте, якою хочете бачити святкову фотосесію.

     Але головне - це фото. На них будуть відображені ваші щирі емоції, пристрасть і ніжність. Обіймайтеся, дурійте, не соромтеся щирих емоцій, цілуйтеся, будьте собою, насолоджуйтеся самої фотосесією. Про інше подбає фотограф!