Ірина та Сергій


Доброго часу дня! Хотілося б поділитися досвідом роботи з фотографом Олегом Блохіним. Ми шукали гнучкого фотографа, який зміг би зняти дві події в двох країнах - офіційну реєстрацію шлюбу, святкування і фотосесію у Німеччині і виїзну церемонію з рестораном в Україні. В силу того, що зйомок намічалося багато, фінансові витрати були високі, а людина повинна не тільки вміти красиво зняти, але ще й бути відповідальним і не підвести в потрібний момент, то питання вибору фотографа розглядався дуже ретельно і трепетно.  Незважаючи на рекомендації знайомих і інших підрядників, вибрали ми все-таки співпрацю саме з Олегом, якого я завдяки рекламі знайшла в Інстаграмі. Ми зустрілися з Олегом кілька разів, з його дружиною (домовилися, що вони приїдуть вдвох), обговорили всі деталі і уклали контракт. І .. не помилилися. Перша і одна з важливих якостей фотографа на мій погляд - це відповідальність. Вони прибули до Німеччини, як ми і домовлялися, ніде не спізнювалися на зустрічі, були пунктуальні в усіх ситуаціях. Зайвих нервів я, як наречена, не отримала. Друге - це звичайно, професіоналізм під час зйомки.  Олег не тільки підказував завжди як стати, як повернути голову, куди покласти руки, але і допоміг з вибором красивою локації (і це віддалено з України в Німеччині (!)), Допоміг визначитися з вибором одягу для lovestory (для гармонійної картинки на фото) . Крім того, окрема подяка його дружині, Олесі, яка супроводжувала нас на зйомці - знімала "backstage", допомагала з регулярним перевдяганням (було холодно, ми були в куртках). Третє, це якість отриманих фото. Ми отримали вчасно дуже красиві яскраві фотографії, які навіть перевершили наші очікування. Фотографії виявилися дуже чуттєвими, ніжними, в приємних тонах. Коли показували фото друзям і родичам, то першою їхньою реакцією було «нічого собі! ваааау!!», а також «а як ви виберете, які друкувати ?? Вони ж всі прекрасні?». Вибрати до речі і правда складно. Ну і в четверте, хотілося б відзначити швидку комунікацію з боку Олега. На будь-яке питання, сумнів або ідею, Олег відповідав дуже швидко, що безсумнівно тільки плюс. Крім того, будь-які, в тому числі і фінансові питання, вирішувалися в процесі обговорення і приводили до згоди з обох сторін. Відгук через півроку після весілля, коли емоції вже вляглися, а результат залишився. Ми залишилися дуже задоволені нашим вибором. І можемо з 100% упевненістю порекомендувати Олега як фотографа. Результат перевершив очікування. Не тільки в пам'яті, але і на якісних фотографіях зображені ніжність, романтика, хвилювання, радість такого значного дня, в нашому випадку навіть двох днів?. З рекомендацій - якщо дозволяють можливості, зробіть фотосесію love story заздалегідь - зможете відчути, як працюється з Олегом, з'явиться вже якийсь досвід до дня весілля. Висловлюю щиру подяку Олегу Блохіну і його прекрасній дружині Олесі за роботу з нами. Окреме дякую, що не побоялися, не підвели і приїхали знімати наше весілля в Німеччині. Сім'я Березовських
 

Владислав та Катерина

Хотілося б поділиться з вами емоціями від роботи з Олегом. Почну з того, що коли побачила його знімки, відразу зрозуміла, він той хто нам потрібен! З першої хвилини спілкування не було ніякого дискомфорту і ми відразу знайшли спільну мову і теми для розмов під час роботи. Все підказував і виправляв як краще стати / сісти / що поправити і т.п. Підбирав кращі ракурси і види в процесі роботи. З Олегом ми зустрічалися на фотосесії love story і на весільній. Весільні фото отримали раніше встановлених термінів, в красивій коробочці з гравіюванням наших імен та датою, флешку з усіма кадрами і роздрукований холст. Фото переглядаю вже по 5 колу і не можу визначитися яке подобається більше, фотограф вловив всі найважливіші моменти та емоції. Велике дякую за такі прекрасні спогади на фото, буду рекомендувати тебе всім!
 

Ілля та Евеліна

Минуло вже 2 місяці ❤️

... і ми отримали свої весільні фотографії☺️.

Про нашого фотографа, можу сказати одне: кожен раз, коли ми намагаємося сфотографуватися з моїм чоловіком, ми згадуємо тебе, Олег. Ти завжди підказував яку позу зайняти, куди направити погляд і куди покласти руки. Завжди підтримував наш гумор, що не менш важливо.

До речі, коли я відкрила флешку, здивувалася як все скрупульозно оформлено, іншими словами - все розкладено по поличках. Для мене, це також є показником професіоналізму. Вже мовчу про зовнішнє оформлення. Іменна коробочка, цікавий дизайн флешки, холст і фотографії якісної печаті☺️.

І окреме спасибі за те, що пішов нам на зустріч і віддав всю цю красу на кілька днів раніше.

Юлій та Ірина

Олег Блохін був фотографом у нас на весіллі. Роботою дуже задоволені і можемо сміливо його рекомендувати. Відпрацював цілий день, з ранку до вечора, без перерви, не упустив жодну деталь. Фотографії дуже класні, емоційні, як постановочні, так і «живі». Під час його роботи атмосфера була невимушена. Задоволені і ми (молодята), і гості.

Саша та Віка

Олег, де ти був коли ми одружилися ?!)))? Вау !! Мега круто)) Фотки неймовірні !! ДУЖЕ !!! ❤️ Це вогонь !!! Ти профі !! Дивимося на кожен кадр з посмішкою !! Так красиво бачиш кадр !! Навіть не можу вибрати, яка більше подобається)! Ми в захваті) Шедеври !! Це кращі наші спільні фото !!  Ми якраз зробили ремонт, і я б кожну з них роздрукувала в рамку! Коротше, вони 100% прикрашатимуть квартиру!

 

 

Залиште свій відгук