Лео і Роксолана     

     Це була дуже красива фотосесія вагітності.  І я радий, що нарешті-то можу показати вам цю зйомку, тому що пара вже народила милого синочка, Ліяма.  Мені було приємно, що пара про мене не забула і на наступний день після пологів Лео мені написав, що я можу вже опублікувати фото.

     Фотостудія була відразу обрана, хотіли саме в цьому залі провести зйомку. З парою, Лео і Роксоланою, ми ретельно готувалися, підбирали одяг. І вибрали три образи для двогодинної зйомки.  Один основний, на який піде велика частина знімального часу і два додаткових для різноманітності.

     Зйомка пройшла легко і весело. Завдяки правильно обраному часу для зйомки, в студії був ідеальне природне світло від вікна і вийшло зробити багато красивих фото.

     Я був дуже радий, що знімав цю красиву, стильну пару.  Мені особливо було приємно знімати цю пару ще й тому, що я в захваті від голосу Лео, який був на "Голосі Країни" і дуже красиво заспівав пісню моєї улюбленої групи "Океан Ельзи".  Бажаю парі терпіння в перший рік малюка, тому що будуть безсонні ночі, а малюкові міцного здоров'я і великої турботи і любові від батьків.