Післявесільне Love Story Михайла і Анни

     Спочатку була ідея зйомки в Межигір'ї.  Але все ж на вулиці літо і хотілося чогось літнього. І запланували зйомку біля води і у воді. Думали провести фотосесію на яхті і в воді, купаючись і граючись.  Але не вийшло знайти яхту на пару годинок і вирішили покататися на катамаранах.

     Ми визначилися з ідеями, підібрали одяг, чекаємо фотосесію, але погода вирішила нас трохи налякати. За 2 години до фотосесії небо повністю затягнулося хмарами, почався дощ.  Ми почали переживати, що ж робити, переносити зйомку або придумувати нову ідею для зйомки під дощем. Особисто мені переносити зйомку дуже не хотілося, тому що на цю зйомку я приїхав відразу після зйомки весілля в Запоріжжі. Не хотілося даремно витратити три дні на проїзд з Запоріжжя до Києва і назад. Але, на щастя, дощ швидко закінчився, на небі знову з'явилося сонечко і ми поїхали на фотосесію.

     До нашої локації ми добиралися на катамарані. Його ми також використовували і для фотосесії. Приплив на локацію, нам всім дуже сподобалося велике дерево в полі і ми почали зйомку у цього дерева. Промінчики сонця красиво так пробивалися крізь листя і це прикрасило фотографії. Відійшовши трохи далі, щоб відобразити дерево цілком, я побачив красиву рослину, досить таке незвичайне і відразу зрозумів, що тут будуть круті фото. Ну а зйомку ми завершили купанням у воді.  Вода була настільки тепла, що я пошкодував, що не взяв плавки.

     Зйомка пройшла на одному диханні. Я був настільки нею натхненний, що по приїзду додому, відразу сів за обробку фотографій. Приємного вам перегляду! Також можете подивитися відео слайд-шоу з цієї зйомки.

     Спасибі Вам, Міша і Аня, за цю фотосесію і проведений час разом. З вами завжди весело і приємно разом проводити час.