Весільна прогулянка Івана і Яни

     Зйомка була у неймовірно красивому Lago di Сarezza (озеро Карецца або озеро Райдуги). Добиратися звичайно до цього озеро далеко, але воно цього варто. На задньому фоні озера видно Доломітові Альпи і красивий ліс.

     Було холоднувато в той день. Потрібно було все швидко знімати, щоб довго не затримуватися на одному місці, щоб наречена не захворіла, тому що була в легкій весільній сукні. Але все чудово пройшло, вийшло зробити багато шикарних кадрів.

     Розповім трохи про локації. Озеро Карецца або Озеро Райдуги - дуже маленьке озеро, яке знаходиться в Італії, в 25 кілометрах від Больцано, в селі Нова Леванте біля підніжжя гори Латемар. Колір води в гірських озерах може бути зеленим, синім, чорним, і тільки озеро Карецца (lago di Сarezza) грає всіма кольорами веселки, тому його також називають озером Райдуги. Ніякі картинки не можуть передати красу цього загадкового озера. Вчені пояснюють його дивовижний колір особливою ​​мінералізацією води. Розміри озера постійно змінюються, максимальна довжина досягає 287 метрів навесні, тоді ж глибина досягає 17 метрів. Влітку ж глибина озера падає до 6 метрів, але тоді його температура максимально піднімається і досягає плюс 13 градусів.

     До кінця жовтня глибина його ледь 6 м, а взимку воно цілком промерзає. До того моменту salmereino alpino - рибу, яка живе в цій холодній воді (можливий максимум + 13 гр в серпні) дбайливо виловлюють мережами і переносять на зимівлю.