Kenzo & Julia   

     Photosession began with joint fees in a villa with a pool.  The photosession was taken by the pool, and then we took a swim in the pool before going to the walk.
     For the photosession we took a trip to the most beautiful town on the island of Santorini, Imerovigli.  Since the photosession was taken in early November, there were practically no tourists.  Only 4 tourists met somewhere during the photosession.  So, if you want it not to be very hot and to crowd among many tourists, then the beginning of November is the ideal time for this.

     Photosession the walk took place in a walking style.  We just walked around the city and stayed near the most beautiful places;  some were closed and we were scared by the police, but we quickly took a few photos and moved on.
      I hope this is not my last trip to the island of Santorini.  I really loved this island, it is ideal for weddings and honeymoon.  Santorini has one of the most beautiful, if not the most beautiful, sunsets in Europe.

                                                  

Кензо і Юлія

     Зйомка почалася зі спільних зборів на віллі з басейном. Знімали у басейну, а потім вже і в басейні викупалися перед виходом на зйомку прогулянку.
     На зйомку прогулянки ми поїхали в найкрасивіше містечко на о.  Санторіні, Імеровіглі. Так як зйомка була на початку листопада, то туристів практично не було. За час зйомки зустріли тільки десь 4 туриста. Так що, якщо хочете, щоб не було сильно жарко і товпитися серед безлічі туристів, то початок листопада ідеальне для цього час.
     Зйомка прогулянки проходила в прогулянковому стилі. Ми просто гуляли по місту і зупинялися біля найкрасивіших місць, деякі були закриті і нас лякали поліцією, але ми швидко зробили кілька кадрів і пішли далі. Головне, вести себе тихо, щоб не привертати до себе уваги, так як ми там були практично одні, місцеві жителі сиділи в своїх думках.
     Кензо і Юля дуже цікава і красива пара, було приємно і цікаво разом працювати і поспілкуватися. Сподіваюся це моя не остання поїздка на о.  Санторіні, і ми знову зустрінемося. Дуже полюбив я цей острів, він ідеально підходить для проведення весіль та медових подорожей. На Санторіні один з найкрасивіших в Європі захід сонця.