Моя третя творча зйомка цього року і яка ж крута у нас вона вийшла. Пошуки моделей я почав ще з березня, а потім розпочався насичений весільний сезон і не було зовсім вільного часу, щоб зайнятися підготовкою до зйомки та її проведенням. Тому до цієї зйомки повернувся наприкінці сезону.
     Організація цієї зйомки пройшла дуже швидко. Все завдяки моделі цієї зйомки – Каті. Коли я її випадково побачив в інстаграмі, я відразу зрозумів: "Все, хочу, щоб тільки вона була моделлю на цій зйомці". Її кучеряве волосся і очі підкорили мене) Я написав їй, вона звичайно погодилася))) А зйомку ми так швидко організували, т.к. Катя дуже загорілася цією зйомкою і постійно підштовхувала мене якнайшвидше цю зйомку провести) Я швидко списався з салоном весільних суконь, візажистом, стилістом, декоратором, баром і вибрали день зйомки) Поки чекали дня зйомки, з'їздили в салон поміряти сукню. Потім були довгі обговорення, який буде декор, які зачіска та макіяж найкраще підійде. Добре, що це обговорення було наприкінці весільного дня, а не в розпал сезону))

     Чесно, я найбільше переживав за цю зйомку) Але не за її проведення, а за результат. Т.к. я в Аліса бар ще жодного разу не знімав, тому переживав з яким світлом там знімати, чи потрібно використовувати додаткове світло чи денного світла вистачить. Але, як завжди на всіх моїх зйомках відбувається, мені достатньо було зробити перший гарний кадр, щоб я заспокоївся і вже отримував задоволення від процесу. Вдалося зробити багато дуже красивих кадрів. Я був просто захоплений результатом, який у нас вийшов.
     Дякуємо всій нашій команді за виконану роботу:

Модель: Катя

Сукня: Nicollete

Візажист: Анушка

Стиліст: Аня

Декор: Людмила

Локація: Alisa bar