Дмитро та Анастасія

     Я це весілля чекав з моменту, коли вона була заброньована. Все почалося з повідомлення від нареченої з десь десятьма питаннями, які її цікавили. Вперше побачив, щоб були задані такі конкретні питання. Видно було, що наречена дуже відповідально підходила до питання вибору весільного фотографа. Я на них відповів, все обговорили і трохи пізніше забронювали дату.

     Всім своїм парам я допомагаю з різних питань, пов'язаних з підготовкою до весілля. І, як раз, з Настею ми багато обговорювали, який готель вибрати для зборів, яке плаття найкраще підходить. Складно було вибрати відповідний готель для зборів, тому вирішили, що в такому випадку краще всього підійде фотостудія InLight, в якому є шикарний зал Light. На зйомку зборів у нас було дві години, навіть трохи менше, десь 1 годину 50 хвилин. І я відразу знав, що в принципі нам цього часу вистачить, але це буде все в поспіху. Тому всім парам я раджу для зйомки зборів нареченого і нареченої виділяти десь 2-3 години, щоб в спокійній обстановці проводити зйомку, щоб нас ніхто не підганяв. І щоб був запас часу на випадок якихось форс-мажорів та затримок. Спочатку зняли збори нареченого, вийшло зробити багато красивих та стильних портретів і потім була зйомка зборів нареченої. Ми обрали два зали для зйомки зборів, щоб в одному залі зняти збори нареченого і нареченої, а в другому залі зняти першу зустріч і спільні портрети.

    Потім ми поїхали на зйомку прогулянки, де у нас було дві локації. Перша локація була будинок з химерами, а друга - Пасаж на Хрещатику. На першій локації нам пощастило, що не було сонця і це були ідеальні умови для зйомки, так як на цій локації сонце в обличчя і знімали ми в обід. А друга локація повністю в тіні, тому це ідеальна локація для зйомок влітку в обід, коли світить палюче сонце.

     І потім ми поїхали вже до ресторану Трипільське сонце, де буде виїзна церемонія і банкет. Пара підготувала окрему красиву фотозону для фото з гостями. Окремо хочеться відзначити дрес код гостей. Вони дотримали колірну гамму зазначену в запрошенні. Це красиво і стильно виглядає на загальних фото. Була зворушлива виїзна церемонія від Романа Міхно.

     І потім почався банкет. Гості були дуже активні, незалежно від віку. Все весілля вийшло дуже красиво і ви можете побачити це на фото. А вийшла вона красивою завдяки крутій команді:

Шикарне плаття нареченої: Riccasposa

Макіяж і зачіска: Наталі
Костюм нареченого: Andreas Moskin

Координатор на виїзній церемонії і банкеті: Агенство wedding_by_wedding

Гарний декор: Wedart

Букет нареченої: Florero Shop

Ведучий: Михно Роман

Видеограф: Amotrichvideo