Ця зйомка знята мною в рамках майстер-класу одного з кращих фотографів України та світу, Ігоря Шевченка, який я відвідав в серпні. Я давно хотів потрапити до нього на МК. Були ті, хто відмовляв йти. Але я знав, що багато чому новому навчуся. І я мав рацію.

     Я дізнався відповіді на всі питання, які хотів отримати на МК. Я настільки ще під враженням, що складно зібрати думки в голові і все розповісти. Потрібно буде взяти конспект і все перечитати. А конспект вийшов великим. Після цього МК я зрозумів, які хочу знімати весілля і що для цього потрібно.

     Розповім трохи про саму зйомці. Знімали у вечірній час в шикарному ресторані Zafferano (Зафферано). Спочатку знімали в номері люкс, працювали з природнім і жорстким світлом. Потім ми пішли знімати вже на заході на вулиці за участю вертольота і шикарного Rolls-Royce. Спасибі величезне парі, Андрію і Дарії, за те, що взяли участь в зйомці і завдяки їм вийшли такі гарні, деякі і кіношні фото.

     P.S. Якщо ви готуєтеся до весілля і вибирайте місце для зборів, виїзної церемонії або банкету, то весілля і весільна фотосесія в Zafferano (Зафферано) буде відмінним і правильним вибором.

                    

Організатор: Ірина Чимирис

Сукня: Ariamosalon

Макіяж / зачіска: Юлія Ксеніта
Ресторан: Zafferano