Фотосесія Андреа і Сари у Венеції

     У цей день я був вперше в Венеції, так ще й знімав дуже красиву пару, Андреа і Сару. І нам, до речі, дуже пощастило, тому що буквально через 3 дня Венецію затопило.

     Венеція одна з найромантичніших і красивих міст в Європі. Там кожна вулиця по-своєму красива. Можна на кожному кроці робити красиві фото, гуляючи по Венеції. Головне вибирати менш людні місця, тому що є місця, де їх дуже багато, а є місця, де їх практично немає. Ми так і робили. Звичайно, ми знали кілька основних визначних пам'яток і красивих локацій, і поки йшли до них, ми зупинялися на красивих безлюдних локацій, щоб там зробити кілька кадрів.

     Дуже легко було працювати з Андреа і Сарою. Вони дуже веселі і сильно люблять один одного, тому було легко викликати у них емоції і показати почуття один до одного. Спасибі парі за знайомство, проведений час разом і красиву фотосесію.

     Я, на жаль, був у Венеції один, без коханої дружини і прогулянка по Венеції зовсім не та без другої половинки. Так що обов'язково повернуся до Венеції з коханою.
     P.S. І, до речі, в Венеції не було поганого запаху з річок. Може тому що я там був в кінці жовтня, коли не така сильна спека.