Слава, Юля і Матфей

     Сімейна фотосесія вдома у Слави, Юлі та їх 7-місячного малюка Матвія. Коли я зайшов до кімнати, де буде фотосесія, мені сподобалося, що було багато друкованих фото на стіні. Відразу видно, що для цієї сім'ї важливі спогади на фото, бачать цінність фото.

     Так як на вулиці був хороший такий туман, невеликий дощик, то в кімнаті було темнувато, тому що не вистачало природного кольору, тому я використав фотофонарь з теплим світлом. Завдяки теплому світлі фотографії набувають теплий відтінок, що дуже підходить для сімейних фотосесій. Такі фотографії стають теплими і ніжними.

     Зйомка почалася вранці, коли Матвій прокинувся і готовий проявити трохи активності. Матвій сподобався мені з перших хвилин. Він мене зовсім не боявся, хоч я незнайомий для нього людина. Він постійно на мене дивився і зазвичай просиш дітей дивитися в кадр, а тут навпаки, щоб не дивився. Він ще й часто посміхався. Тому з Матвієм було дуже легко працювати.

     Для домашніх сімейних фотосесій дуже важливо підкреслити домашню атмосферу. Тому для таких фотосесій не потрібно робити макіяж і зачіску, як на інші фотосесії, не потрібно ошатно одягатися, а одягнутися в те, в чому зазвичай ходите по будинку. Тоді в таких фото буде видно щирість.

     Спасибі величезне Славі, Юлі і Матвієм за час проведений разом і за можливість зафіксувати на фото вашу красиву сім'ю.