Love Story Олександра і Вікторії

 

     Фотозйомка Love Story для цієї красивої пари проходила на ВДНГ в Києві, звичайно ж, в західне час дня. Ми вибрали цю локацію, тому що там багато красивих і різноманітних місць для зйомки.

     Фотосесія проходила в прогулянковому стилі, ми гуляли по парку, спілкувалися і коли бачили гарне місце з гарним світлом, то зупинялися і робили кілька кадрів. Перші кілька хвилин пара, звичайно, хвилювалася, переживала, як стати, що робити. Тому зйомку ми почали з звичайних прогулянкових кадрів, щоб пару відразу не напружувати якимись постановками. І коли ми вже поспілкувалися, то пара змогла вже розслабитися і ми зробили кілька веселих і емоційних кадрів.

     Коли ми йшли на останню локацію, я побачив, як же красиво падав закатне світло на дорогу. Я зрозумів, що якщо ми зупинимося там, то не встигнемо на заплановану локацію.  Але такий гарний світло я не міг пропустити, та й на тій локації було багатолюдно і вони б нам тільки заважали. Тому ми вирішили останні кадри зробити вже на цій доріжці з приголомшливим західним світлом.

     Я отримав величезне задоволення від спілкування з Сашею і Вікою і від самої зйомки. Спасибі їм за спільну проведення часу і що вибрали мене, як фотографа на їх Love Story.