Весілля В'ячеслава та Вікторії в Wood Cottage

     Весілля проходило в Харкові в красивому міні-готелі Wood Cottage. У нас була смішна історія зустрічі з парою. З парою ми жодного разу не бачилися і домовилися про зйомку весілля в листуванні в Інстаграм. Приїжджаю з дружиною на локацію в Wood Cottage. Я приїхав з фоточемоданом на колесах. Наречений подумав, що ми приїхали, як туристи, заселитися в готель і сказав: «Ви напевно в готель, це в наступний будинок». Я кажу, що ми приїхали на весілля. І ось так ми познайомилися. Наречений ледь не позбувся весільного фотографа на своє весілля)

     Можу сказати, що весілля В'ячеслава і Вікторії чи не найулюбленіше весілля за всі 6 років зйомок весіль. На ній все було чудово: веселі і доброзичливі гості (з деякими я до сих пір спілкуюся), прекрасна пара, Слава і Віка, які сповнені любові один до одного і до всіх гостей на весіллі (цю любов я відчув і на собі). Весілля так круто пройшла, що мені навіть йти з неї не хотілося)

     Слава і Віка чудова пара, добра, щира. Шалено радий знайомству з ними. І весілля було красиве і драйвове. Приємно було, що пара мало не бігла за нами в кінці весілля, поки ми чекали таксі за територією локації, щоб подарувати нам презент з весілля (дві баночки смачного варення)
                    

Готель: Wood Cottage

Декор: GORBENKO flowers

Сукня: Beverlybride salon
Костюм: ANDREAS MOSKIN

Макіяж: Маша Проскуріна

Зачіска: Марія Сулейн

Ведучий: Дмитро SEVEN

Відеограф: Соколов Максим