Весілля Руслана і Марини у Харкові

     7-8 серпня знімав весілля красивою і приємною пари, Руслана та Марини. Зйомка почалася зі зборів нареченої в красивому і затишному готелі Ірис Арт. Вийшло зробити багато красивих, ніжних фото нареченої, як в халатику, так уже і в весільній сукні.

     Потім в готелі пройшла зустріч нареченого з нареченою і ми поїхали до РАГСу. Усередині РАГС досить гарний, сходинки і стіни на першому поверсі з мармуру, але зал залишав бажати кращого. Але головне звичайно ж не зовнішнє оформлення РАГСу, а почуття і емоції пари.

     Після розпису ми поїхали на фотозйомку прогулянки. Якраз і світло було вже приємний, ближче до заходу. Прогулянка у нас поділилася на дві частини. Перша частина була після розпису до вечері з батьками і родичами в ресторані Наша Дача. На території ресторану ми теж зробили кілька кадрів. Друга частина фотосесії була на наступний день, можна сказати, з ретро машиною-кабріолет. Знімали теж ввечері, коли сонце приємне і не таке яскраве, але в цей день сонечко сховалося за хмари, але це нам не завадило зробити багато красивих фото. А під кінець фотосесії, коли було вже темно, зробили кілька кадрів з додаткові світлом, зі спалахом і ліхтарем бітлайтером.

     Мені дуже сподобалося знімати весілля цієї прекрасної пари, круто поспілкувалися з ними і весело провели час разом. Спасибі їм, що вибрали мене як їх весільного фотографа.

 

Готель: Ірис Арт Готель
Сукня: Alla Berkh
Букет: manifik_flowers
Макіяж: Maria Proskurina
Зачіска: Сулейн Марія