Антон і Вероніка

     Це була, можна сказати, екстремальна фотосесія вагітності, так як Вероніка ось-ось повинна була вже народити.  І ми всі переживали, щоб пологи не почалися під час фотосесії.  Але забіжу наперед і скажу, що все добре пройшло і вона народила через 10 днів після фотозйомки.

     Фотозйомка вагітності проходила на о.  Хортиця.  Почали ми зйомку в лісі, зробили там кілька прогулянкових кадрів, потім пішли на поле, де цвів ковиль.  Як на мене, ковиль дуже підходить для фотосесії вагітності.  Він чітко підкреслює ніжність даного стану, коли дівчина в положенні.
    Антон, як і на весіллі, не любить фотографуватися, тому ми намагалися його особливо не мучити.  Але, коли він був в кадрі, то на всі 100% показував почуття до Вероніка і їх дитинці.
     Зйомка легко і швидко пройшла.  Вийшло зробити багато красивих фото.  Одне з обов'язкових фото було - це такий же по постановці кадр, який був зроблений і на весіллі.  Це фото було роздруковано на полотні, тому буде роздрукований і другий холст з фотосесії вагітності.  Тепер потрібно ще третій холст роздрукувати, але вже в кадрі синочок.
     Бажаю їх синочку міцного здоров'я, а Антону з Веронікою терпіння і турботи як до дитини, так і один до одного.