Love Story Діми і Даші у Харкові, Кицівська пустеля

     Одного разу в інтернеті я знайшов фотографію пари у чорному костюмі, в чорній сукні з чорними димовими шашками, що йдуть по пустелі. І я відразу ж загорівся провести подібну зйомку.

     Я виклав сторіс в інстаграме, що шукаю пару для такої фотосесії і буквально в той же час, написала Даша, що давно мріяла про фотосесію у мене і хотіла б взяти участь в даній фотосесії. Коли Даша скинула спільні фото з її хлопцем, Дімою, я відразу зрозумів, що саме ця пара мені і потрібна для такої фотосесії. Я написав Даші, що напишу їй на наступний день, так як все таки тільки виклав сторіс, раптом хтось більш відповідний напише, в чому я дуже вже сумнівався. Я на 99,9% був вже впевнений, що саме Діма та Даша буде тією парою для фотосесії у чорному.

     Даша так сильно хотіла фотосесію, що не дочекалася, коли я напишу і написала першою, щоб запитати, вибрав я їх або інших. І я вибрав їх. Ми почали готуватися до зйомки, підбирати одяг, локації. І основною проблемою в підготовці було знайти підходяще плаття. Але Даша змогла його знайти і нам залишилося всього лише дочекатися цього дня Х.

     Зйомку ми почали з красивою набережною, там ми почали зйомку першої зустрічі. Діма чекає Дашу, вона йде до нього і йдуть далі гуляти по місту і фотографуватися. Вибрали кілька локацій в центрі міста, а потім поїхали на нашу основну локацію, в Кицівську пустелю. Там і була кульмінація нашої зйомки. Ми там теж трохи прогулялися і під завершення запалили чорні димові шашки.

     Вийшло зробити багато красивих фото.  Результатом я дуже задоволений, пара теж. Спасибі парі за те, що погодилися взяти участь у фотосесії, витримила цю спеку, але, як то кажуть, краса вимагає жертв.